thechris napisał(a):

Owszem... Ani Michael Riley ani Majdan nie spieprzyli tego meczu jak Zieńczuk.
(...)
|
Warto jeszcze dodać, że Zieńczuk nie miał
żadnego dobrego występu w meczach pucharowych.
Jeżeli zamiast podpisania kontraktu z Pareiko ściągniemy kolejnego "bramkarza" z Bałkanów to będzie to kolejny dowód na to że celem istnienia tego klubu nie są wyniki sportowe a odpowiedni przepływ gotówki...