Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56069
Stary 24.05.2012, 09:43
Z bramkarzami zapowiada się ciekawie ... Oby tylko Sergiej przedłużył , mam nadzieję że Bednarz się opamięta i da mu ten dwuletni kontrakt . Kurto już odszedł ale nie wierzę żeby ten Miśkiewicz albo ten Chorwat byli przymierzani na Jego miejsce na nr 3 , to miejsce powinno przypaść jakiemuś nastolatkowi który dobrze rokuje na przyszłość najlepiej wychowankowi Wisły a Ci dwaj wspomniani bramkarze prawdopodobnie są przymierzani do Wisły jako potencjalni konkurenci Sergieja i nr 2 czyli wtedy Milan musiałby odejść co nie jest niczym dziwnym ponieważ ten bramkarz po prostu nie przekonuje nikogo . Tylko jeszcze jedno mnie zastanawia : ten Miśkiewicz podobno prezentuje się bardzo dobrze , na sparingach też wypadł pozytywnie i jest Polakiem co zmieniłoby nieco proporcje i jako nr 2 chyba byłby odpowiedni a jest jeszcze młody więc mógłby robić postępy i za jakiś czas wskoczyć do pierwszego składu jednak nie ma decyzji o zaproponowaniu temu piłkarzowi kontraktu ( przynajmniej na razie ) i ma przyjechać kolejny bramkarz na testy ...czyli co Miśkiewicz przekonał do siebie sztab szkoleniowy czy jednak niewystarczająco ? A może nie przekonał ? A jak przekonał to dlaczego przyjeżdża kolejny ? A może przekonał ale sztab woli przetestować kolejnych bo być może ktoś przekona bardziej a jeśli tak tzn że Miśkiewicz nie do końca przekonał wszystkich co do swoich umiejętności ... no chyba że z tym Chorwatem to ściema . Gorzej jak z Sergiejem nie doszli do porozumienia i Ci testowani bramkarze to nie kandydaci na nr 2 tylko na pozycję podstawowego bramkarza ... a jeszcze jakiś czas temu wyglądało na to że tą pozycję mamy obstawioną i nie musimy się o nią bać a teraz tyle niewiadomych .
Odpowiedz cytując