Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Offline
#
56065
24.05.2012, 08:59
To może być gra żeby się Sergiej zgodził na warunki Wisły
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
mimon89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mimon89
Znajdź inne posty napisane przez mimon89