Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17155
Stary 24.05.2012, 08:57
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Lowca intryg i afer AS82 wylowil niezwykly walek pani Fotygi na 135 tys przoeczajac afere informatyczna na miliardy, afere hazardowa na milardy czy inna nic nie znaczaca afere z kontraktami na gaz lupkowy na setki milionow. Winszuje ASie

Biedna Fotyga przytuliła tylko 135 tyś ,zróbcie z niej jeszcze ofiarę nagonki medialnej TVNu i Gazety Wyborczej . A wniosek jest ,że kradnie się nie tylko gdy jest sie u władzy , mając do dyspozycji rozległe koryto :ministerstwa, biura , urzędy itd ktore sie obsadza swoimi kolesiami , ale nawet jak sie jest w opozycji ,można zatrudniać kolesi w roli "ekspertów" itp. A co do tropienia układów i spisków , to jak widać najlepiej ich szukać wszędzie tylko nie u siebie , "pisowski złodziei" jest OK