tofik napisał(a):

Problem w tym, że nie mamy. Sergiej się jeszcze nie dogadał. Odnośnie, że ine zapłacimy 400k za rezerowego. A Jovanić to co ?
|
A to zwracam honor, bo myślałem, że Pareiko już dogadany. A co do 400k, to powinienem dodać, że
w obecnej sytuacji raczej nie zapłacimy tylu € za rezerwowego

Tym bardziej, że bramkarz to w tym momencie jest najmniejszym problemem w Wiśle (jeśli można przedłużyć Siergieja i wziąć za darmo Miśkiewicza), a nie zdziwiłbym się jakby te 500k byłby całym budzetem transferowym na to okienko
