Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56064
Stary 24.05.2012, 08:56
tofik napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że nie mamy. Sergiej się jeszcze nie dogadał. Odnośnie, że ine zapłacimy 400k za rezerowego. A Jovanić to co ?
A to zwracam honor, bo myślałem, że Pareiko już dogadany. A co do 400k, to powinienem dodać, że w obecnej sytuacji raczej nie zapłacimy tylu € za rezerwowego Tym bardziej, że bramkarz to w tym momencie jest najmniejszym problemem w Wiśle (jeśli można przedłużyć Siergieja i wziąć za darmo Miśkiewicza), a nie zdziwiłbym się jakby te 500k byłby całym budzetem transferowym na to okienko
Odpowiedz cytując