Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56060
Stary 24.05.2012, 08:30
krowczax napisał(a):Wyświetl post
Niie, na pewno nie Głowacki, ten przecież jeszcze chyba nie rozwiązał kontraktu z Trabzonem. To musi być ktoś wolny.
Nie zdziwi mnie Matsui.
100% na Glowackiego stawiam. KIlka dni temu bylo, ze wszystko dogadane i tylko testy zostaly. Wiec zapewne sie skonczyly i bum Arek wrocil

Jest wolny juz od jakiegos czasu:

http://www.naszaliga.pl/news/glowack...reymonta,.html
Odpowiedz cytując