krowczax napisał(a):

Niie, na pewno nie Głowacki, ten przecież jeszcze chyba nie rozwiązał kontraktu z Trabzonem. To musi być ktoś wolny.
Nie zdziwi mnie Matsui.
|
100% na Glowackiego stawiam. KIlka dni temu bylo, ze wszystko dogadane i tylko testy zostaly. Wiec zapewne sie skonczyly i bum Arek wrocil
Jest wolny juz od jakiegos czasu:
http://www.naszaliga.pl/news/glowack...reymonta,.html