Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4511
Stary 24.05.2012, 07:19
Zdzis nie sądzisz że to by było zbyt łatwe( choć specjalnie napisałem ten opis tak żeby pasował do Wisły)
nie jest to też Newcastle. Szukajcie dalej filemon był nieco bliżej
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 24.05.2012 o godz. 07:29.

Odpowiedz cytując