Z wywiadu wynika, że najlepiej na Legię byłoby śpiewać CWKS, gdyż to kacapskiego pochodzenia nazewnictwo.

Niestety, ale ostatnie reformy edukacji i tak uniemożliwiłyby zrozumienie tej aluzji przez 98% widowni na stadionie.

Tymczasem u nas na razie słychać o osłabieniach, zwłaszcza w obronie.
Pietrasiak - wyleciał za to, za co Garguła w Wiśle czyli korupcja w Bełchatowie.
Fojut- Celtic wprawdzie zerwał umowę, ale WKS też nie ma zamiaru dawać mu nowej, zwłaszcza, że ma kontuzję a kontrakt tylko do czerwca.
Celeban- idzie do Bundesligi na 99%, kontrakt u nas do czerwca ma.
Wołczek - podobno nie przedłużą mu kontraktu.
Pawelec-kontrakt się kończy, ale podobno przedłuży
Zostajemy z jednym obrońcą, który ma ważny kontrakt: Sochą. O wzmocnieniach nie słychać, ale z drugiej w naszym klubie o nowych transferach dowiadujemy się najczęściej w dniu ich podpisania. Tak było z Kelemenem, Kaźmierczakiem, Milą itd. Będzie ciekawie.
