Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4358
Stary 23.05.2012, 22:55
Witam

Będę mieć do sprzedania zestaw komputerowy, konfiguracja jak poniżej:

- Monitor iiYama 20" ProLite E2002WS
- Obudowa CoolerMaster Centurion 590, czarna
- MB Asus P5Q-E
- Procek Intel Core2Duo E8400
- Dysk Seagate 250GB ST3250410AS
- Dysk Samsung 500GB HD502HJ
- Grafika Asus GF-9800GTX+ 512MB
- Napęd Pioneer DVR-216BK
- Pamięć 2x2GB OCZ DDR2 CL5 1066Mhz Reaper
- Chłodzenie Pentagram Karakorum HP-120
- karta telewizyjna Not Only TV z tunerem DVB-T
- Mysza Logitech MX518
- Zasilacz Tagan TG600-U33II 600W
- Windows Vista Home Premium 64 - oryginalny
- Norton 360 5.0 ( subskrypcja jeszcze 17 dni ) - oryginalny
- Microsoft Office Home and student 2007 - oryginalny

Oprócz dysku Samsunga wszystko kupowane i składane w styczniu 2009, Samsung jakoś 2010. Na wszystko oprócz Samsunga mam rachunki/faktury i w większości oryginalne pudła.

Gdyby ktoś był zainteresowany, miał pytania odnośnie ceny, sprzętu etc. proszę o PM.

Pozdrawiam
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując