wolfy napisał(a):

|
Zabawne, ale przydałby nam się i w poprzednim sezonie, wystarczy spojrzeć jak często plaga kontuzji zmuszała nas do roszad w obronie.
|
Nadal uważam, że nasza obrona jest w totalnej rozsypce, a zespół należy budować od obrony właśnie.
Ewentualne testy przechodzić powinni u nas gracze defensywni w pierwszej kolejności, bo po wyprzedaży Marcelo oraz Głowackiego - cierpimy dalej.
wolfy napisał(a):

|
Przy czym żebyśmy mieli jasność - to są uzupełnienia kadry, bo z tej klasy piłkarzami zlecimy z ligi na mordę.
|
Oczywiście, że uzupełnienie kadry, melodia przyszłości. Przy Probierzu można go powoli wprowadzać, on nie boi się postawić na młodych oczywiście z umiarem.
Nie mówię, żeby chłopaka rzucać od razu na 90 minut w pierwszym spotkaniu, zresztą Probierz tu jest specjalistą a nie ja. (Przynajmniej piastuje takie stanowisko)