Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56051
Stary 23.05.2012, 22:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zabawne, ale przydałby nam się i w poprzednim sezonie, wystarczy spojrzeć jak często plaga kontuzji zmuszała nas do roszad w obronie.
Nadal uważam, że nasza obrona jest w totalnej rozsypce, a zespół należy budować od obrony właśnie.
Ewentualne testy przechodzić powinni u nas gracze defensywni w pierwszej kolejności, bo po wyprzedaży Marcelo oraz Głowackiego - cierpimy dalej.



wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przy czym żebyśmy mieli jasność - to są uzupełnienia kadry, bo z tej klasy piłkarzami zlecimy z ligi na mordę.
Oczywiście, że uzupełnienie kadry, melodia przyszłości. Przy Probierzu można go powoli wprowadzać, on nie boi się postawić na młodych oczywiście z umiarem.

Nie mówię, żeby chłopaka rzucać od razu na 90 minut w pierwszym spotkaniu, zresztą Probierz tu jest specjalistą a nie ja. (Przynajmniej piastuje takie stanowisko)
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując