nero napisał(a):

Kiedyś pytałem ale nikt nie odpowiedział...
Czy w komputerze typu all-in-one da zmienić się napęd ?
Np mamy nagrywarkę DVD, a chciałbym zmienić na odtwarzacz bluy-ray?
Jest technicznie taka możliwość?
|
Trudno powiedzieć. Nikt tu zapewne nie ma takiego kompa a tym bardziej nie probował zmieniać w nim komponentów. Osobiście myślę że nawet jesli to jest mozliwe to jednak mało prawdopodobne, bo te komputery są upakowane jak mało co.
brylant17 napisał(a):

|
Mam tak modem multimeia Thomson i od tego wychodzi kabel rj45 do lapka
|
To z tego modemu powinieneś miec kilka wyjść rj45 z czego jedno można podpiąć do stacjonarnego