Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13787
Stary 23.05.2012, 21:25
Przy 3-5-2 to chyba nie samobójstwo.

E: Ja wiem, że tu nie jest to 3-5-2, ale chodzi o odpowiedź na tezę, jakoby nie dało się pogodzić jednego defensywnego pomocnika i dwóch napastników.
Ostatnio edytowane przez murray : 23.05.2012 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując