Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13786
Stary 23.05.2012, 21:18
murray napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie?

Ja bym tylko przesunął Traore trochę do przodu, Makuszewskiego na prawo, Meliksona w lewo i w tył, Wilka obrócił o 180 stopni, a oprócz tego to gites malina.

Szkoda, że nie ma terminarza jeszcze, to byśmy się dowiedzieli w których minutach bramki wpadną. Przyda się do bukmacherki.
Ja bym im jeszcze wszystkim dał takie same koszulki, bo sędzia się przy.......i.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując