Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56050
Stary 23.05.2012, 20:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nic nie tracimy a zyskać możemy, takie moje zdanie.
Zamiast jakiegoś murzyna z nadwagą o wiele lepiej zakontraktować właśnie takiego Burasa.
Zawsze stałem na stanowisku, żeby odpuścić sobie takie nędzne piłkarskie ochłapy jak Beto, Pajlić czy Branco: lepiej trzymać w kadrze chociażby Burligę czy Chrapka. Burliga jest gorszy o kilka klas od Lameya, ale na ławkę - jak najbardziej. Zabawne, ale przydałby nam się i w poprzednim sezonie, wystarczy spojrzeć jak często plaga kontuzji zmuszała nas do roszad w obronie.

Przy czym żebyśmy mieli jasność - to są uzupełnienia kadry, bo z tej klasy piłkarzami zlecimy z ligi na mordę.

A tak btw. - pozbyliśmy się lekką ręką Mączyńskiego, który Bruda wciągał nosem...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując