najm napisał(a):

|
po obejrzeniu skrótu meczu musze z bólem stwierdzić, że słaby mecz Czekaja. Ten sezon go jeszcze nie nauczyl by nie wchodzić na raz wślizgiem. Przypomina mi się problem z Chavezem, który saneczkami w każdego wjeżdżał, ale miał lepszą skuteczność i więcej walorów. Trochę rozczarowała mnie jego gra.
|
Mam tak samo. Czekaja trzeba KONIECZNIE wysłać na wypożyczenie, bo na jego obecnym poziomie chyba jedynie wariat widziałby go w pierwszym zespole. Wraca za to Nalepa - ponoć większy talent od Czekaja, któryś z naszych trenerów nazwał go nawet 'nowym Głowackim' (mam nadzieję, że nie chodzi tu o kontuzje

)