Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56040
Stary 23.05.2012, 18:05
Mam wrażenie że niektórzy jak dyskutują o akademii to od razu mają przed oczami nie wiadomo co. Ośrodek za 20mln. 15 boisk treningowych, kilkudziesięciu trenerów, akademik i co kto chce. A tymczasem my mamy jedno boisko treningowego, razem z ME 4 zespoły młodzieżowe i kilku trenerów dla których jednym z największych zmartwień jest to gdzie chłopaki będą trenować.
I teraz całkiem poważnie na takich samych zasadach funkcjonuje to w klubie z ligi okręgowej.

Inwestowanie w młodzież to nie jest inwestycja przy której można zaplanować że koszta zwrócą się po X latach. Nie ma gwarancji że co roku do I zespołu będzie trafiał solidny zawodnik a co 3 lata wychowamy reprezentanta kraju. To jest przede wszystkim inwestycja w klub jakim jest Wisła. Coś z czego klub będzie korzystał za 5, 10,20 lat. Niestety jeżeli Cupiał czy inny właściciel będzie podchodził do tego w sposób że to on ma na tym zarobić to nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 23.05.2012 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując