Wyświetl pojedynczy post
złoty członek
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56039
Stary 23.05.2012, 18:02
Błaszczykowski też do nas przychodził i jakoś akademii nie mieliśmy a zarobiliśmy na nim taką sumę że legia na dziś może pomarzyć o takiej kasie za żyro, wolskiego czy innego młokosa więc nie pisz dyrdymałów że jakby Gajos czy Nowak poszli do legii to ta były zarobiła kokosy bo mają bazę treningową.
Odpowiedz cytując