|
Błaszczykowski też do nas przychodził i jakoś akademii nie mieliśmy a zarobiliśmy na nim taką sumę że legia na dziś może pomarzyć o takiej kasie za żyro, wolskiego czy innego młokosa więc nie pisz dyrdymałów że jakby Gajos czy Nowak poszli do legii to ta były zarobiła kokosy bo mają bazę treningową.
|