Wyświetl pojedynczy post
Raito
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56037
Stary 23.05.2012, 17:27
Tominho napisał(a):Wyświetl post

Gdyby Legia wzięła do siebie przykładowo Gajosa, Nowaka i Quioto (powtarzam, to tylko przykłady) to szanse na to, że w przysżłości na nich zarobi grube miliony, są na poziomie 70-80 %. U nas ten współczynnik jest pewnie na poziomie 10-20 %. A dlaczego? Bo zamiast bazy treningowej (boisk wynajętych albo własnych) mamy jeden wielki trawnik, na którym ćwiczą wszystkie grupy wiekowe Wisły.
A możesz nam wszystkim podać algorytm na podstawie którego obliczyłeś te wartości? Czy po prostu tak sobie strzeliłeś?

Żeby nie było ja nie neguje tego że zawodnik ma lepsze warunki rozwoju w Akademii Legi. Tylko ciekawi mnie jak obliczyłeś sobie te wartości?
Odpowiedz cytując