Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56033
Stary 23.05.2012, 15:28
borys napisał(a):Wyświetl post
Gwarantuje ze za 2012 Bednarz wyrobi taki plus, ze bedzie sie tym dzisiecioleciami chwalil... a to dlatego, ze znalazl sie we wlasciwym czasie we wlasciwym miejscu i skorzysta na tym co niby popsula poprzednia ekipa, nie wyda za wiele bo przeciez jest mityczna dziura, pensje spadna o 15-20%, i wejdzie kasa za sprzedaz Meliksona i rozgrywki europejskie. Stawiam ze rok finansowy 2012 skonczy sie kilkoma mln. EUR zysku co z nawiazka wyrówna obecna dziure. Pieniadze pojda do Myslenic.
No i właśnie w tym sęk, że moim zdaniem żadnej "Akademii" czy jakby to zwał nie będzie w Wiśle. Bo nikt nic nie zrobi, nikt nic nie zagwarantuje. A Bednarz to typ faceta, który boi się podejmować takie decyzje. On tutaj jest od ustabilizowania finansów.
Odpowiedz cytując