|
Gwarantuje ze za 2012 Bednarz wyrobi taki plus, ze bedzie sie tym dzisiecioleciami chwalil... a to dlatego, ze znalazl sie we wlasciwym czasie we wlasciwym miejscu i skorzysta na tym co niby popsula poprzednia ekipa, nie wyda za wiele bo przeciez jest mityczna dziura, pensje spadna o 15-20%, i wejdzie kasa za sprzedaz Meliksona i rozgrywki europejskie. Stawiam ze rok finansowy 2012 skonczy sie kilkoma mln. EUR zysku co z nawiazka wyrówna obecna dziure. Pieniadze pojda do Myslenic.
|