palikot napisał(a):

|
Ale my nie rozmawiamy o tym, ile nam do Legii brakuje pod tym względem, tylko czy jest sens bulenia dziesiątków milionów złotych w akademie, gdzie ryzyko utraty nieodwracalnie włożonych środków jest bardzo wysokie.
|
Problem w tym, że my się nie rozumiemy i to bardzo nie rozumiemy.
Bo o tym co Ty piszesz to tylko półśrodki tego, co robi Legia.
http://akademia.legia.com/index_ml.php?pod=27
Poczytaj, a potem możemy dyskutować. Bo narazie, to co robi Wisła nie sposób nazwać działaniem choćby trochę podobnym, do tego, co prowadzi Legia.
Do tego wywiad z Dariuszem Banasikiem - trenerem Młodej Legii - bardzo ciekawy.
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...as=2&startsz=x