Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56030
Stary 23.05.2012, 15:19
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ale my nie rozmawiamy o tym, ile nam do Legii brakuje pod tym względem, tylko czy jest sens bulenia dziesiątków milionów złotych w akademie, gdzie ryzyko utraty nieodwracalnie włożonych środków jest bardzo wysokie.
Problem w tym, że my się nie rozumiemy i to bardzo nie rozumiemy.

Bo o tym co Ty piszesz to tylko półśrodki tego, co robi Legia.

http://akademia.legia.com/index_ml.php?pod=27

Poczytaj, a potem możemy dyskutować. Bo narazie, to co robi Wisła nie sposób nazwać działaniem choćby trochę podobnym, do tego, co prowadzi Legia.

Do tego wywiad z Dariuszem Banasikiem - trenerem Młodej Legii - bardzo ciekawy.

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...as=2&startsz=x
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 23.05.2012 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując