Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56028
Stary 23.05.2012, 15:08
borys napisał(a):Wyświetl post
@palikot



Niestety ale wybudowanie chocby 1 boiska to niekonczacy sie problem.

Nie ma znaczenia czy rozmawiamy teraz o Akademi od a do z czy Twoim modelu posrednim, ktory szczerze to mi sie podoba. Nie mamy podstaw ani do jednego ani drugiego.
Bednarz powinien co najmniej dysutowac o szkoleniu i wybrac jedna z drog, zamiast tego ucial temat. Ani szkolki ani niczego innego w najblizszej przyszlosci nie bedzie parafrazujac jego wypowiedz.
Nie moim, bo jak widzimy, na przykłądzie ostatnich sparingów coś się w tym kontekscie dzieje. Nie mówie, że to jest niewiadomo co, ale jak na nasze możliwości coś się robi.

Ty nie parafrazujesz, tylko nadinterpretujesz. Powiedział jasno w C+ że akademia - NIE, ale o rozwoju modelu "tanio kupić drogo sprzedać" był pozytywie nastawiony z tego co moje skromne uszy słyszały. To trzeba realizować, łącznie modernizacją infrastruktury, żeby umożliwić lepszy rozwój takim piłkarzom, ale nie łudźmy się bo narazie kasy na to nie ma, więc beda trenować w skotnikach etc.

W klubie są nastawieni, na wyłowienie młodych dmiamencików i szkolenie od wieku seniora tutaj, co moim zdaniem jest najbardziej adekwatne.
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.05.2012 o godz. 15:10.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując