Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56023
Stary 23.05.2012, 14:33
Ło, dobry ten post Bonawentury powyżej. Chciałoby się powiedzieć- fajnie, naprawdę fajnie napisane. Pytanie teraz, której teorii bronisz? Skaczesz z kwiatka na kwiatek, dużo mówisz, a chyba nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Oczywiście, że Legia dobrze szkoli i dobrze wyszukuje młode talenty, czy ktoś temu tutaj przeczy?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując