|
Ło, dobry ten post Bonawentury powyżej. Chciałoby się powiedzieć- fajnie, naprawdę fajnie napisane. Pytanie teraz, której teorii bronisz? Skaczesz z kwiatka na kwiatek, dużo mówisz, a chyba nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Oczywiście, że Legia dobrze szkoli i dobrze wyszukuje młode talenty, czy ktoś temu tutaj przeczy?
|