Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56020
Stary 23.05.2012, 14:21
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bzdura.

Przykład? Legia.

Borysiuk - 2 miliony euro.
Rybus - 2,7 milionów euro.
Akurat obaj ci piłkarze to potwierdzenie teorii palikota, a nie Twoich bzdur. Żaden z nich nie jest wychowankiem Legii, tylko został ściągnięty z zadupia i wychowany piłkarsko w Warszawie.

Wolski też nie jest wychowankiem Legii.

Jak u nas Brożkowie, Mały, Kuba i wielu, wielu innych, z których część się nie sprawdziła, ale to jest najlepszy kierunek i zgadzam się z palikotem i wizją, którą przedstawił Bednarz. To ma sens.


Edit: Boniu, wymieniaj dalej. Robi się coraz weselej. Efira ściągnęli z Wieniawy Lublin.

Jednak zanim znowu zrobisz z siebie głupka, sprawdź nazwisko danego piłkarza w google. To nie boli.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.05.2012 o godz. 14:28.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując