bonawentura napisał(a):

Bzdura.
Przykład? Legia.
Borysiuk - 2 miliony euro.
Rybus - 2,7 milionów euro.
|
Akurat obaj ci piłkarze to potwierdzenie teorii palikota, a nie Twoich bzdur.

Żaden z nich nie jest wychowankiem Legii, tylko został ściągnięty z zadupia i wychowany piłkarsko w Warszawie.
Wolski też nie jest wychowankiem Legii.
Jak u nas Brożkowie, Mały, Kuba i wielu, wielu innych, z których część się nie sprawdziła, ale to jest najlepszy kierunek i zgadzam się z palikotem i wizją, którą przedstawił Bednarz. To ma sens.
Edit: Boniu, wymieniaj dalej. Robi się coraz weselej. Efira ściągnęli z Wieniawy Lublin.
Jednak zanim znowu zrobisz z siebie głupka, sprawdź nazwisko danego piłkarza w google. To nie boli.