Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56019
Stary 23.05.2012, 14:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie jest tak honorowym człowiekiem, żeby odpuścić grubą pensje od Bogusława z celu jakiś nierealnych ambicji, bo fakt 25 mln zł włożyć w akademie żeby szkolić 99% dzieci po to, ze potem ktoś najlepzych pod.......ił, a reszta pójdzie grać w prądniczance albo w Mogilanach to faktycznie wydaje się nie miec sensu i Bednarz ma racje ryzykowna inwestycja.
Bzdura.

Przykład? Legia.

Borysiuk - 2 miliony euro.
Rybus - 2,7 milionów euro.

To jest ten rok.

Przyszły będzie - Wolski - 3 miliony euro. Żyro - 2 miliony euro.

Jest podobno jeszcze jakiś Efir. Mam wymieniać dalej?
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 23.05.2012 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując