palikot napisał(a):

|
Nikt nie jest tak honorowym człowiekiem, żeby odpuścić grubą pensje od Bogusława z celu jakiś nierealnych ambicji, bo fakt 25 mln zł włożyć w akademie żeby szkolić 99% dzieci po to, ze potem ktoś najlepzych pod.......ił, a reszta pójdzie grać w prądniczance albo w Mogilanach to faktycznie wydaje się nie miec sensu i Bednarz ma racje ryzykowna inwestycja.
|
Bzdura.
Przykład? Legia.
Borysiuk - 2 miliony euro.
Rybus - 2,7 milionów euro.
To jest ten rok.
Przyszły będzie - Wolski - 3 miliony euro. Żyro - 2 miliony euro.
Jest podobno jeszcze jakiś Efir. Mam wymieniać dalej?