Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56018
Stary 23.05.2012, 13:50
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Basałaj między innymi odszedł dlatego bo Cupiał się z tych planów wycofał. Niemniej baza treningowa i akademia za dwa sezony będą obligatoryjnym wymogiem przyznania licencji na grę w Ekstraklasie. Chyba, że Cupiał planuje grać w niższej klasie rozgrywkowej czego po jego decyzjach wykluczyć nie można.
Oczywiście, że to nie jest wina Bednarza ale to że mówi że klub tego nie potrzebuje vide Liga + ekstra. Jako prezes, jako prawnik takich rzeczy nie powinien po prostu mówić.
Żadne międzyinnymi, wyleciał, bo doprowadził klub do długów,

nie twórzcie mitów. Nikt nie jest tak honorowym człowiekiem, żeby odpuścić grubą pensje od Bogusława z celu jakiś nierealnych ambicji, bo fakt 25 mln zł włożyć w akademie żeby szkolić 99% dzieci po to, ze potem ktoś najlepzych pod.......ił, a reszta pójdzie grać w prądniczance albo w Mogilanach to faktycznie wydaje się nie miec sensu i Bednarz ma racje ryzykowna inwestycja. Trzeba szukać rozwiazan posrednich, ulepszyć obecną bazę, a młodzierzy szukać, po Hutnikach, Rakowach etc. i najzdolniejszych kupować, szkolić w oparciu o możliwość trenowania z pierwszą drużyną i stopniowo wprowadzać do pierwszej drużyny. To mi się wydaje zdrowe i najk najbardziej adekwatne na nasze możliwości.

P.s żadna akademia nie będzie wymogiem licencyjnym, 3 boiska + coś dla młodzierzy. Wy mylicie pojęcia, Zaden PZPN, ekstraklasa etc nie wymusi na klubach inwestycji w wysokości dwudziestukilku mln złotych To połowa naszego budrzetu ludzie myślcie troche nie .......cie bzdur
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Skąd info ?

Pamiętam że Basałaj kiedyś wypowiedział się na temat bazy w ten sposób: Zbudujemy jak awansujemy do CL. Oczywiście pierwotnie był to jeden punkt, który był warunkiem jego ponownego przyjścia jednak z czasem się to zmieniło.
skąd to info?

Gówno prawda
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.05.2012 o godz. 13:59.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując