Merkury napisał(a):

Basałaj między innymi odszedł dlatego bo Cupiał się z tych planów wycofał. Niemniej baza treningowa i akademia za dwa sezony będą obligatoryjnym wymogiem przyznania licencji na grę w Ekstraklasie. Chyba, że Cupiał planuje grać w niższej klasie rozgrywkowej czego po jego decyzjach wykluczyć nie można.
Oczywiście, że to nie jest wina Bednarza ale to że mówi że klub tego nie potrzebuje vide Liga + ekstra. Jako prezes, jako prawnik takich rzeczy nie powinien po prostu mówić.
|
Żadne międzyinnymi, wyleciał, bo doprowadził klub do długów,
nie twórzcie mitów. Nikt nie jest tak honorowym człowiekiem, żeby odpuścić grubą pensje od Bogusława z celu jakiś nierealnych ambicji, bo fakt 25 mln zł włożyć w akademie żeby szkolić 99% dzieci po to, ze potem ktoś najlepzych pod.......ił, a reszta pójdzie grać w prądniczance albo w Mogilanach to faktycznie wydaje się nie miec sensu i Bednarz ma racje ryzykowna inwestycja. Trzeba szukać rozwiazan posrednich, ulepszyć obecną bazę, a młodzierzy szukać, po Hutnikach, Rakowach etc. i najzdolniejszych kupować, szkolić w oparciu o możliwość trenowania z pierwszą drużyną i stopniowo wprowadzać do pierwszej drużyny. To mi się wydaje zdrowe i najk najbardziej adekwatne na nasze możliwości.
P.s żadna akademia nie będzie wymogiem licencyjnym, 3 boiska + coś dla młodzierzy. Wy mylicie pojęcia, Zaden PZPN, ekstraklasa etc nie wymusi na klubach inwestycji w wysokości dwudziestukilku mln złotych

To połowa naszego budrzetu ludzie myślcie troche nie .......cie bzdur
westersyl napisał(a):

Skąd info ?
Pamiętam że Basałaj kiedyś wypowiedział się na temat bazy w ten sposób: Zbudujemy jak awansujemy do CL. Oczywiście pierwotnie był to jeden punkt, który był warunkiem jego ponownego przyjścia jednak z czasem się to zmieniło.
|
skąd to info?
Gówno prawda