|
po obejrzeniu skrótu meczu musze z bólem stwierdzić, że słaby mecz Czekaja. Ten sezon go jeszcze nie nauczyl by nie wchodzić na raz wślizgiem. Przypomina mi się problem z Chavezem, który saneczkami w każdego wjeżdżał, ale miał lepszą skuteczność i więcej walorów. Troche rozczarowała mnie jego gra.
Ale ten napastnik i Miśkiewicz niezle mecze rozegrali.
|