szprotson napisał(a):

Ja rozumiem ze jestes przeciwnikeim bednarza, ale twierdzenie ze bazy/akademii nie ma przez Bednarza to jakies czary.
Dlaczego winny ma być dyr.sportowy skoro to właścicieli nie wyłoży kasy na bazę o czym juz wiadomo od kilku lat.I powody dla których tej kasy nie wyłoży też są znane i wielokrotnie były powtarzane.
Chyba ze bazy nie ma dlatego ze Bednarz nie weźmie łopaty do rąk i jej nie wykopie.
Dlaczego winnym za brak bazy nie jest Basałaj
|
Basałaj między innymi odszedł dlatego bo Cupiał się z tych planów wycofał. Niemniej baza treningowa i akademia za dwa sezony będą obligatoryjnym wymogiem przyznania licencji na grę w Ekstraklasie. Chyba, że Cupiał planuje grać w niższej klasie rozgrywkowej czego po jego decyzjach wykluczyć nie można.
Oczywiście, że to nie jest wina Bednarza ale to że mówi że klub tego nie potrzebuje vide Liga + ekstra. Jako prezes, jako prawnik takich rzeczy nie powinien po prostu mówić.