Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 23.05.2012, 13:02
Ekspert Antoniego Macierewicza ws. Smoleńska: możliwe, że zrobiłem błąd


Propagandowe media faktycznie mają lemingów za totalnych debili

Cytat:
– Możliwe, że oni (inni eksperci - przyp. red,) zrobili błąd, możliwe, że ja zrobiłem błąd – oświadczył. Dodał, że dopóki nie dojdzie do spotkania, w którym przeprowadzona zostałaby rozmowa merytoryczna, dopóty "trudno oczekiwać wniosków, po której stronie ten błąd leży”.

– Ja dopuszczam wszystkie rozwiązania, ja jestem naukowcem, nie politykiem. Biorę wszystkie opcje pod uwagę i dopiero po ich analizie dochodzę do prawidłowej konkluzji. Tymczasem politycy nie analizowali żadnych innych opcji oprócz błędu pilotów – przekonywał Binienda.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując