Ja po gimnazjum chciałem sprzedać książki na Matecznym w księgarni to mi powiedzieli za walizkę książek ok. 50zł. Poszedłem w jakąś sobotę pod koniec sierpnia pod halę targową i rozłożyłem się z makulaturą w super niskich cenach. W godzinę sprzedałem wszystko za ok. 160zł.
