nero napisał(a):

Szkół nie kończyłem, przyznaje że mam nawet mniejszą wiedzę niż kibic Lechii ale...
Jak można nie wiedzieć w którym roku obalono komunizm 
|
To będzie coraz bardziej powszechna niewiedza bo na Historii nikt o tym nie uczy( a teraz będzie dodatkowo mniej godzin historii) materiał z historii kończy sie mniej więcej w okolicach 2 wojny światowej więc jeśli ktoś takiej elementarnej wiedzy nie wyniósł z domu lub nie dowiedział sie sam( książki, filmy, telewizja) ten po prostu nie wie. Ogólnie jeśli chodzi o znajomość historii naszego kraju to podejrzewam że spora część maturzystów zna tylko jedną datę 1410