WislaOnly napisał(a):

Wy o tych karnetowiczach, czyli o sobie mówicie ? Bo mnie jakoś nie przekonuje, że jeśli ta trójka przyjdzie na Reymonta to frekwencja się zwiększy. A wy kupicie karnet, bo Broziu będzie machał rękami, Głowa będzie wietrznym rekonwalescentem... do tego Kirmy, Jirsaki i inne cuda, których klasa sportowa jest <= 0!!!
|
Z tego co widzę to w sowim składzie marzeń masz wpisanego Głowę, na lewej gorszego momentami od Kirma Kupisza oraz o klasę gorszego od Pawła Genkova. O leczącym się obecnie jeszcze bardziej marudnym niż brat Piotrze Brożku nie wspomnę.
Jeszcze nie zaczęto dokonywać zakupów a my chcemy już pól ligi także nie wiem czy komentowanie nie potwierdzonych informacji ma teraz sens.