Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25585
Stary 23.05.2012, 12:45
orientuje sie ktos moze jak jest z wrzesniową rekrutacja na sudia na uczelniach: UJ, UEk, na studia II stopnia niestacjonarne? czy zazwyczaj sa wolne miejsca?

Bo wszedzie terminy rekrutacji na ich stronach sa do polowy lub konca lipca...
a co z tymi, ktorzy nie obronia licencjatu w czerwcu, tylko dopiero we wrzesniu?
Wie ktos z doswiadczenia, ze nie ma problemow jeszcze we wrzesniu sie dostac na studia niestacjonarne?



Odpowiedz cytując