Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56008
Stary 23.05.2012, 12:33
Ajax napisał(a):Wyświetl post
To jest pomysł na sprzedanie karnetów a potem kolejna akcja ratunkowa w zimie.

Potencjał do wyrwania kasy z karnetów to jest na wschodniej i na zachodniej, C i tak będzie pełne albo prawie pełne tak samo jak narożniki. Dodatkowo karnety tam są tanie a z punktu widzenia klubu liczy się kasa a nie puste miejsca. Tyle, że nazwiska typu Brożek czy Zieńczuk z całym szacunkiem dla nich za przeszłość nie przyciągną na stadion nikogo nowego. Wschodnia i zachodnia zapełnią się tylko i wyłącznie wtedy jak będą wyniki i ładna gra. Wygrane po 1:0 wcale nie gwarantują kolejek po bilety.
Droga do zarabiania kasy zawsze jest taka sama: mądra inwestycja - dobry produkt - masa klientów.
Opowieści o sentymentach i przywiązaniu do klubu są miłe ale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością biznesową. Zeszły sezon ( zwłaszcza druga połowa) pokazał ilu nas średnio było na stadionie chodzących dla Wisły a nie dla sukcesów, mody czy cholera wie czego jeszcze. W przyszłym sezonie jeżeli gra będzie taka jak w minionym nie będzie więcej ludzi nawet jak kupią Messiego. Nazwisko przyciągnie tylko jeden raz a chyba nie o to chodzi. Jeżeli w składzie będzie Messi a Wisła będzie zbierała oklep od Podbeskidzia i tak ledwo uzbieramy 15 k na meczu.
Żeby nie było offtopu - mogą kupić nawet kompletnych no-nameów z Koziej Wólki - jak będą wyniki będzie frekwencja. Czy odgrzewanie Bróżków itd gwarantuje te wyniki? Nie sądzę. Ani młodzi ani zdolni. Pomijając ocenę ich "jakości" więcej a nawet tyle samo co kiedyś raczej Wiśle dać nie mogą
Ostatnio edytowane przez rafkur : 23.05.2012 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując