|
Zienczuk cienki był i cienki jest nie wiem skąd wziął sie pomysł by go znowu sprowadzić. Bezsens. Niestetu u nas z jednego bagna muszą skakać do drugiego oddali Zienczuka to kupili Kirma itd Może by w końcu ktos przejrzał na oczy i zaczął poważnie dobierać piłkarzy
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.05.2012 o godz. 12:31.
. .
|