Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56007
Stary 23.05.2012, 12:21
Zienczuk cienki był i cienki jest nie wiem skąd wziął sie pomysł by go znowu sprowadzić. Bezsens. Niestetu u nas z jednego bagna muszą skakać do drugiego oddali Zienczuka to kupili Kirma itd Może by w końcu ktos przejrzał na oczy i zaczął poważnie dobierać piłkarzy
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.05.2012 o godz. 12:31.
..
Odpowiedz cytując