Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56006
Stary 23.05.2012, 12:15
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Zieniu, Brożki, Głowa - to mogą być pomysły na zapełnienie R22

Jeżeli za tym pójdzie, przyjemna dla oka kombinacyjna gra to czemu nie. Tylko.. właśnie czy Ci zawodnicy będą w stanie ją zapewnić

Na dzień dzisiejszy żaden z nich nie jest zawodnikiem Wisły.

krasny napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale gdzie ktokolwiek z Wisły potwierdzał zainteresowanie Zieńczukiem albo Sznaucnerem? Minąłem jakiegoś newsa?
Nikt tego zainteresowania nie potwierdził, oprócz gazet które co dzień wciskają nam kolejnych polskich zawodników, bo przecież Bednarz zapowiedział, że Wisła będzie się opierać na Polkach. Więc zabawa trwa.
Mogę się założyć, że jeżeli Jacek powiedziałby, że będziemy szukać wolnych zawodników z Serbii - to od poniedziałku do niedzieli na onecie, interii czy innym portalu czytalibyśmy, że Janković, Stanković, Lenković itd wzmocnią Wisłę bo... im się kontrakty kończą w czerwcu i na pewno do nas przyjdą.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując