SlawekS napisał(a):

|
Zieniu, Brożki, Głowa - to mogą być pomysły na zapełnienie R22
|
Jeżeli za tym pójdzie, przyjemna dla oka kombinacyjna gra to czemu nie. Tylko.. właśnie czy Ci zawodnicy będą w stanie ją zapewnić
Na dzień dzisiejszy żaden z nich nie jest zawodnikiem Wisły.
krasny napisał(a):

|
Przepraszam, ale gdzie ktokolwiek z Wisły potwierdzał zainteresowanie Zieńczukiem albo Sznaucnerem? Minąłem jakiegoś newsa?
|
Nikt tego zainteresowania nie potwierdził, oprócz gazet które co dzień wciskają nam kolejnych polskich zawodników, bo przecież Bednarz zapowiedział, że Wisła będzie się opierać na Polkach. Więc zabawa trwa.
Mogę się założyć, że jeżeli Jacek powiedziałby, że będziemy szukać wolnych zawodników z Serbii - to od poniedziałku do niedzieli na onecie, interii czy innym portalu czytalibyśmy, że Janković, Stanković, Lenković itd wzmocnią Wisłę bo... im się kontrakty kończą w czerwcu i na pewno do nas przyjdą.