bonawentura napisał(a):

Dla mnie mecz z Panathinaikosem pokazał dobitnie, że Zieńczuk się spalał w europejskich pucharach.
|
Prosze Cie.
Radek Majdan by sobie nie klęknął to nie byłoby tematu PAO.
Raiely .... uznał by bramkę turbokrasnala i też by nie było tematu PAO.
A teraz wychodzi ze to wina Zienia?
