Qbz napisał(a):

|
Romel to bedzie tank, nie to co Genkov co niby tez ma mase, a kladzie sie jak Tosik albo Jakub Wilk przy kazdym kontakcie.
|
Hahaha, po czym niby tak wnioskujesz? Byłeś w Dankowicach czy co? Z relacji którą czytałem wynikało, że brakuje mu jeszcze siły fizycznej i obrońcy go troche przestawiali. A co do Genkowa, to on kładzie się nie z braku siły, zazwyczaj chce wymusić stały fragment, ciężko jest go przewrócić bo jest silny.