WISŁAZWE napisał(a):

Na samym dole po prawej stronie, jest coś podobnego tylko w skróconej wersji.
Mam rozumieć że prośba jest,żeby było takie samo jak na górze?
|
To rozwijane menu mi nie leży :(
Dokładnie, bardzo fajnie byłoby, aby na dole było to samo co u góry.
Tak zawsze muszę przewijać stronę do samej góry.
A jak uda Ci się zrobić te odnośniki na dole to nikomu przeszkadzać nie będą, a może niektórym (jak mi) ułatwią przeglądanie.