Ajax napisał(a):

Pytanie może głupie ale kto pyta ten nie co innego
Jeśli piszę odpowiedź na forum nawet w trybie zaawansowanym wszystkie opcję url, b, img, quote itp muszę pisać ręcznie. Czy tak tu jest czy tylko ja nie widzę "przycisków"?
|
Kolega sprawdzi teraz i da znać czy działa
Pozdrawiam.