Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3040
Stary 23.05.2012, 09:57
Pytanie może głupie ale kto pyta ten nie co innego

Jeśli piszę odpowiedź na forum nawet w trybie zaawansowanym wszystkie opcję url, b, img, quote itp muszę pisać ręcznie. Czy tak tu jest czy tylko ja nie widzę "przycisków"?
Odpowiedz cytując