bofff napisał(a):

ale się ....a napinacie,
prostytutki, bufony, słońce zagotowało móżdżki?
Jest Hyde Park, temat ogólny Ekstraklasa?
Czytać się tego nie da, dwie strony żenujących (poziomem) wrzutów. Albo zróbcie forum zamknięte Wisły albo ban na inwektywy i do słownika proponuję zajrzeć. Satyra albo sarkazm a nie język debilnego smarkacza
|
Ja mam spokój.Powiem szczerze, że sam lubię poczytać innowierców z Warszawy czy jednego takiego, który kibicuje drużynie z Wielkopolski, ale prowokatora 022 mam "zignorowanego".Wam też to proponuję.Mimo wszystko inni kibice Legii trzymają poziom.