Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55996
Stary 23.05.2012, 09:20
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Zieniu, Brożki, Głowa - to mogą być pomysły na zapełnienie R22
Tak, na pewno - jak bede ich chcial zobaczyc w koszulce Wisly to sobie poogladam archiwalne skroty.
Dziwne, ze Lysy nie wpadl jeszcze na pomysl zeby sciagnac Kose na drugie skrzydlo - to dopiero by bylo i jeszcze Niedzielana do ataku, moze teraz nie dozna kontuzji i bedzie z niego pozytek.
Czy jemu sie wydaje, ze czas zatrzymal sie w miejscu ?
Jesli tak niech popatrzy na nasz stadion bo jednak troche sie zmienil od kiedy pracowal tu poprzednio.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując