SlawekS napisał(a):

|
Zieniu, Brożki, Głowa - to mogą być pomysły na zapełnienie R22
|
Tak, na pewno - jak bede ich chcial zobaczyc w koszulce Wisly to sobie poogladam archiwalne skroty.
Dziwne, ze Lysy nie wpadl jeszcze na pomysl zeby sciagnac Kose na drugie skrzydlo - to dopiero by bylo i jeszcze Niedzielana do ataku, moze teraz nie dozna kontuzji i bedzie z niego pozytek.
Czy jemu sie wydaje, ze czas zatrzymal sie w miejscu ?
Jesli tak niech popatrzy na nasz stadion bo jednak troche sie zmienil od kiedy pracowal tu poprzednio.