Cytat:
Problem w tym, mój drogi, że Zieńczuk zawsze zawodził. Zawodził, podobnie jak Brożki(o Głowackim nie napiszę, bo jego jedynego jestem w stanie w Wiśle przełknąć) w europejskich pucharach(jeśli nie pamiętasz, przypomnij sobie pierwszą połowę meczu z Panathinaikosem, miał 4 akcje lewym skrzydłem, które śmiało mogły zakończyć się bramką). Stąd też nie widzę ich w nowej Wiśle kompletnie. Jaka by ona nie była. Za co oni, pytam się mają grać? Za to, że dali Wiśle tych parę MP?
|
\
Brożek zawodził w pucharach? Gole z Panathinaikosem, Bazyleą, Nancy, Feyenordem, Beitarem i Tottenhamem. Zawiódł co najwyżej z Levadią, ale wtedy wszyscy dali ciała.
Entuzjastą Zieńczuka nie jestem, jego trzeba było zostawić w 2009 roku, podobnie jak Baszcza i z Wislą byłoby znacznie lepiej niż bawić się w ściąganie Kirmów, Alvarezów, Cikosów i Lameyów. Jeden sezon może jeszcze pociągnąć na dość wysokim poziomie, ale oferowanie mu dłuższego kontraktu niż roczny uważam za nieporozumienie.