Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 23.05.2012, 08:23
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Mamy bardzo podobne spostrzeżenia - jednak u nas był testowany na prawej obronie..
mylisz się

oficjalna na początku relacji się pomyliła przy podawaniu składu

na prawej zagrał nasz junior Bartosz , Buras zagrał na ofensywnym pomocniku


Quioto sprawiał dobre wrażenie po tych kilku minutach . Szczególnie zasługuje na uwagę jego inteligentna gra i zarówno instynkt strzelecki jak i częste dostrzeganie lepiej ustawionych partnerów ( Iliev ) . Widać że nie jest to zawodnik z typowej łapanki . Mam tylko obawy co do jego wątłej postury ( jak na piłkarza ) . Kiedys już mieliśmy zreszta podobny obiecujący model - Issa Ba . Nie pasował do naszej ligi pomimo dobrych umiejętności technicznych ( podatności na kontuzje juz nawet nie licze ) .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.05.2012 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując