amauri1990 napisał(a):

|
Mamy bardzo podobne spostrzeżenia - jednak u nas był testowany na prawej obronie..
|
mylisz się
oficjalna na początku relacji się pomyliła przy podawaniu składu
na prawej zagrał nasz junior Bartosz , Buras zagrał na ofensywnym pomocniku
Quioto sprawiał dobre wrażenie po tych kilku minutach . Szczególnie zasługuje na uwagę jego inteligentna gra i zarówno instynkt strzelecki jak i częste dostrzeganie lepiej ustawionych partnerów ( Iliev ) . Widać że nie jest to zawodnik z typowej łapanki . Mam tylko obawy co do jego wątłej postury ( jak na piłkarza ) . Kiedys już mieliśmy zreszta podobny obiecujący model - Issa Ba . Nie pasował do naszej ligi pomimo dobrych umiejętności technicznych ( podatności na kontuzje juz nawet nie licze ) .