Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4960
Stary 23.05.2012, 08:12
Co do sparingu na pewno na + Miśkiewicz,ciężko oceniać faceta na podstawie 6 minut gry ale sprawia dobre wrażenie,do tego młody chłopak na którym można by kiedyś zarobić,gdyby faktycznie się wybił i na równo z Siergiejem rywalizował.

Quioto-pierwsza bramka ładna,druga to formalność. Jak dla mnie szybki zawodnik,motorycznie też prezentuje sie bardzo dobrze.Siły mu wiecej nie trzeba jak ktoś tu pisał,przy 2 bramce przepchał obrońcę bez większego problemu. Zobaczymy co z Unią pokaże,może Łysy faktycznie miał wyjątkowo w tym przypadku farta. Dobrze dla nas

Pączuś Ricardinho niech już pakuje manatki bo to jest pomyłka totalna. Ewentualnie niech podejdzie z cv na drugą stronę błoń.
Odpowiedz cytując