|
nie jestem jakims wielkim entuzjasta powrotu Zienczuka ale jesli ma to posadzic na lawie Andraza to biore go z pocalowaniem reki.
@thechris
troche przesadzasz z tym serbskim Łobo. Poza lepiej ulozona noga (chociaz tutaj tez bym sie klocil - patrz strzal w Poznaniu i gol z Zaglebiem) i moze kondycja Iliev nie ustepuje Markowi, nie wspomne o kiwce (szybka gra kombinacyjna) ktorej Zieniu (przynajmniej jak odchodzil) nie ma.
|