Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55984
Stary 23.05.2012, 00:06
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
O jejku ...O Bozeeee..... Zienczuk pilkarzem Wisły...ojej...
Jestescie normalni czy nie
W czym Zienczuk jest gorszy od naszych obecnych kopaczy
Zieńczuk wciąga nosem wszystkich skrzydłowych Wisły razem wziętych na czele z serbskim Łobo - Ilievem. Co nie zmienia faktu, że to jest pójście na łatwiznę. Tak samo jak z Głowackim czy Brożkiem. Łysemu legioniście zachciało się klubu ambasadorów... Jakaś masakra.
Odpowiedz cytując