|
Widzę, ze cieżko sie pogodzić z nowym losem. Teraz nie będziemy grać o LM i MP, czy nawet o LE. Teraz będziemy grać o solidne miejsce w lidze.
Do tego potrzebni nam są młodzi, fartownie kupieni I starzy sprawdzeni. Na innych nas nie stać.
Oczywiście testy ogorkow z faweli uważam za przegięcie kudlatego, ale Zienczuka, Głowackiego, Brozka to uważam za dobre posunięcie transferowe. Moze dzięki nim nie będziemy sie bronić przed spadkiem.
|