Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55982
Stary 22.05.2012, 22:58
Widzę, ze cieżko sie pogodzić z nowym losem. Teraz nie będziemy grać o LM i MP, czy nawet o LE. Teraz będziemy grać o solidne miejsce w lidze.

Do tego potrzebni nam są młodzi, fartownie kupieni I starzy sprawdzeni. Na innych nas nie stać.

Oczywiście testy ogorkow z faweli uważam za przegięcie kudlatego, ale Zienczuka, Głowackiego, Brozka to uważam za dobre posunięcie transferowe. Moze dzięki nim nie będziemy sie bronić przed spadkiem.
Odpowiedz cytując