Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
55981
22.05.2012, 22:53
@63.5 Kg - w tym, że następny przyzwoity sezon będzie miał (patrząc na dotychczasową sinusoidę opisującą jego karierę) za 3 lub 4 lata.
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86